Díky kombinaci letenek Wizzairu se můžete podívat jak do Benátek, tak Milánu. Zpáteční letenky z Prahy Vás  vyjdou na 599 Kč.

REZERVACE LETENEK

Praha – Milán  2.6. nebo 3.6.2016               

Benátky – Praha   8.6.2016            

Začátek tripu bude v Praze, kdy poletíme s Wizzairem  do Milána. Mezi největší památky patří Duomo di Milano na náměstí Piazza del Duomo. Mezi další atrakce patří galerie a muzea. V Miláně postačí jeden až dva dny na veškeré památky.

K přesunu mezi městy můžete využít akce od Megabusu, kdy stojí jednosměrná jízdenka z Milána 1 euro. Pro tento termín nejsou zatím vypsané žádné jízdenky. Pokud vyčkáte měsíc, jízdenky budou k zakoupení. Cena jízdenek však nikdy nepřesahuje 5 eur. Příkladem je článek Trip po Itálii

Pokud nechcete čekat a lístky si objednat hned, využijte místní vlakovou dopravu. Jízdenky Vás ale vyjdou na 11 – 13 dolarů. ItaliaRail

Další možností je Flixbus, který po Itálii jezdí za 9 euro. Mívají ale také promo akce za 1 euro, proto bych počkala a řešila spojení mezi městy až déle.

Navštívit tak levně můžete ještě Janov, Bolognu, Veronu či Padovu.

Následujícím městem jsou Benátky, které jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Na letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny. Následně poletíte s Wizzairem do Prahy zpět.

Ubytování

Ubytování v obou městech seženete kolem 600 Kč na noc/ osoba. Na ubytování v jednotlivých městech můžete využít Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB seslevou 530 Kč.