Využijte kombinaci levných letenek a prozkoumejte jedny z nejkrášnějších měst Itálie – Neapol a Řím. Dalšími zajímavostmi můžou být ostrov Capri či Pompeje v blízkosti Neapole. Zpáteční letenky Vás budou stát 1 799 Kč.

Příkladový termín: 24. – 28.2. 2018          cestovní období: únor – březen 

VÍCE TERMÍNŮ 

Nejdříve se vydáte letecky z Prahy do Neapole, kde zůstanete podle libosti. Z Neapole pojedete autobusem  3 hodiny za 10 euro do hlavního města Itálie, Říma.  Z Říma do Prahy se vydáte opět letecky.

Pokud byste chtěli zůstat v Itálii delší dobu či spojit trip s Boloňou či Bari, letenky se pohybují už od 1 300 Kč. Vyhledat

Neapol 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

A co navštívit v Římě?

Rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

hsvbooth / Pixabay

Ubytování

Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč, v  Římě pořídíte ubytování za 1 400 Kč (2 os/noc).Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 720 Kč. 

Snímek obrazovky 2015-06-04 v 13.50.03