Zaeťte si na dovolenou o prázdninách a procestujte Itálii v létě! Navštivíte Apulii – Bari a poté přiletíte do hlavního města regionu Emilia-Romagna – do Bologni. Do 2 italských destinací poletíte z Prahy a také se do Prahy vrátíte. Multi-city letenky vychází na prázdniny, letenky zakoupíte za  2 298 Kč.

Příkladový termín: 19.7. – 28.7.2018  cestovní období:  červen, červenec a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud byste místo Bari chtěli přiletět do Brindisi,  poletíte z Vídně a zpět se vrátíte přes Bolognu do Prahy. Vyhledat

Bari

Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Ubytování

V  Bari seženete ubytování kolem 1 400 Kč a v Bologni se ubytování pohybuje od 1 700 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.