Spojte dovolenou na Sardinii s návštěvou italské metropole! Nejdříve navštívíte Milán a poté si užijete si krásy Sardinie. Letenky na italský trip 2v1 na konci prázdnin z Vídně vás vyjdou na 1 471 Kč.

Příkladový termín: 30.8. – 9.9.2020 cestovní období: srpen, záříitalský trip 2v1 na konci prázdnin

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letenky na italský trip 2v1 na konci prázdnin

Pokud chcete navštívit Sardinii, ale rádi byste navštívili místo Milána – Benátky či Řím, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celý měsíc. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.

Sardinie

Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebo se vydejte na vyjížďky po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

Ubytování na Sardinii se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby a v Miláně se pohybuje od 1 100 Kč na noc. Hledejte na booking.com, nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč.