Procestujte Itálii v létě! Navštivíte hlavní město Apulie – Bari a poté hlavní město Itálie – Řím. Multi-city letenky na italský trip 2v1 na poslední chvíli pořídíte z Vídně od 1 064 Kč.

Příkladový termín: 26. – 31.8. 2020 cestovní období: srpen, záříItalský trip 2v1 na poslední chvíli

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné last minute letenky

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Bari

Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Ubytování

Bari se ubytujete od 1 100 Kč a v Římě seženete ubytování kolem 1 200 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč na první ubytování.