Zaleťte si během února či března do Itálie za super cenu! Navštívíte 2 velkoměsta –Neapol a Milán najednou. Multi-city letenky z Prahy vás budou stát 1 483 Kč. Využijte kombinaci levných letenek a naplánujte si italský multi-city trip!

Příkladový termín: 6. – 11.2. 2019         cestovní období: únor a březen

VÍCE TERMÍNŮ

Naplánujte si svůj multi-city trip z Prahy a okolí

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.3. – 1.7.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

Neapol 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 

Neapoli se ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji od 1 400 Kč, v Miláně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč. Ubytování v hostelu vyjde na 400 Kč na noc. hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!