Procestujte Itálii na konci léta! Navštivíte toskánské město se slavnou šikmou věží – Pisu, hlavní město Apulie – Bari a následně hlavní město Itálie – Řím. Multi-city letenky na Italský trip 3v1 z Prahy na konci léta pořídíte od 2 545 Kč.

Příkladový termín: 1. – 14.9. 2020 cestovní období: konec srpna, záříItalský trip 3v1 z Prahy na konci léta

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky na italský trip 3v1 z Prahy na konci léta

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Bari

Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 

Pisa

Zastávka v toskánském městečku Pisa bude příležitostí vidět jednu z nejvýznamnějších památek Itálie – Šikmou věž nebo-li Torre Pendente, která stojí na Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli), společně s dómem a kruhovým baptisteriem (křestní kaplí). Šikmá věž je vysoká 56 metrů, na její vrchol vede 294 schodů a je postavena z bílého mramoru. Výstavba začala v roce 1173 a trvala téměř 200 let.

Pauline_17 / Pixabay

Ubytování

Římě se ubytujete od 1 200 Kč, v Bari seženete ubytování kolem 1 100 Kč a v Pise se ubytování pohybuje od 1 100 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč na první ubytování.

Zavazadla

V ceně máte u této kombinace pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm. Váhový limit je 10 kg.