Vydejte se na trip po Itálii! Během 12 dní navštívíte Milán, poznáte krásy ostrova Sicílie a Sardinie a zastavíte se v Apulii – v Bari či poletíte v jiném pořadí. Letenky na italský trip 4v1 na poslední chvíli pořídíte z Vídně od 2 412 Kč.

Příkladový termín: 30.8. – 11.9. 2020  cestovní období: konec srpna, záříItalský trip 4v1 na poslední chvíli

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si levné letenky na italský trip 4v1 na poslední chvíli

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinaci letenek.

Milán

Milán je druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. V Miláně nepřehlédnete největší gotickou stavbu Itálie – okouzlující Duomo di Milano, nádhernou nákupní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II, operní dům Teatro La Scala a a v neposlední řadě milánskou pevnost – Castello Sforzesco.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Sicílie

Sicílie je největším ostrovem ve Středozemním moři,  kde najdete nejvyšší činnou evropskou sopku – Etnu, můžete bloudit v uličkách horských vesnic – např. Caltabellota nebo se vydat za historií – např. údolí chrámů u Agrigenta. Najdete tu i krásné písečné pláže.

nonmisvegliate / Pixabay

Sardinie

Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži a nebo se vydejte po okolí. Můžete tak objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Bari

Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 

Ubytování v jednotlivých destinacích: 

V centru Milána vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 200 Kč, na Sardinii a na Sicílii od 950 Kč a v Bari pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1 100 Kč.  Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 996 Kč!