Procestujte 3 velkoměsta během jarních měsíců! Nejdříve poletíte do Amsterdamu, následně navštíte Dublin a poslední zastávkou bude Londýn. Multi-city letenky na jarní Eurotrip z Prahy s návratem do Pardubic zakoupíte od 2 261 Kč.

Příkladový termín: 27.11. – 6.12. 2018 cestovní období: březen, duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si trip po Evropě přes 3 velkoměsta 

Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Eurotripů FlighticsVyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek na trip po Evropě, třeba na celé léto s optimální dobou pobytu v každém městě.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Dublin

Druhou zastávkou je Dublin, hlavní město Irska. V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Gigglekid / Pixabay pod licencí CC

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Ubytování

Amsterdamu seženete ubytování za 1 400 Kč, v Dublinu kolem 1 200 Kč a v Londýně kolem 1600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.