Navštivte 4 evropské destinace během jara a vydejte se s přáteli na parádní trip po Evropě! Navštívíte Amsterdam, Benátky, Marseille a Řím během 9 dní. Multi-city letenky z Prahy a zpět do Vídně vás vyjdou na 2 928 Kč.

Příkladový termín: 19.3. – 28.3. 2019            cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky na jarní eurotrip

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Benátky 

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

Marseille

Druhé největší město ve Francii a zároveň důležitým středistem obchodu. V Marseille navštivte přístav, zvaný Vieux-Port. Je chráněn dvěma masivními pevnostmi – Saint Nicolas a Saint-Jean. Také si projdětet Bulvár La Canebière a opatství  Saint-Victor.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Ubytování

Amsterdamu se ubytujete od 1 600 Kč, v Benátkách od 1 300 Kč, v Marseille od 1 100 Kč a v Římě se ubytujete od 1 200 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.