Spojte dovolenou na Sicílii s několikadenní zastávkou v Římě. Přiletíte do Katánie na Sicílii, kde strávíte cca 7 – 10 dní a následně navštívíte Řím. Multi-city letenky z Vídně pořídíte za 1 313 Kč. Vydejte se na jarní italský multi-city trip!

Příkladový termín: 21.3.– 2.4. 2019   cestovní období:  březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný multi-city trip po Evropě

Pokud byste chtěli strávit v dané destinaci jiný počet dní, vyzkoušejte vyhledávač eurotripů Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Sicílie

Sicílie je největším ostrovem ve Středozemním moři,  kde najdete nejvyšší činnou evropskou sopku – Etnu, můžete bloudit v uličkách horských vesnic – např. Caltabellotanebo se vydat za historií – např. údolí chrámů u Agrigenta. Najdete tu i krásné písečné pláže.

nonmisvegliate / Pixabay

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Ubytování 

Ubytování na Sicílii vychází v průměru na 1 100 Kč a v Římě pořídíte ubytování od 1 400 Kč na 2 os./noc. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (725 Kč) či využijte 10% slevu na booking.com.