Levné letenky lákají na návštěvu ostrova Menorca během jara za relaxem nebo k výletu za krásami tohoto španělského ostrova. Letět můžete na týden, 14 dní či pouze na pár dní. Jarní letenky na ostrov Menorca pořídíte z Berlína za 1 108 Kč.

Pokud byste chtěli letět o prázdninách, cena je o pár stovek vyšší. Letenky seženete od 1 480 Kč.

Příkladový termín: 4. – 11.4. 2019  cestovní období: březen, duben

VÍCE TERMÍNŮ

Menorca

Menorca je druhý největší ostrov Baleárských ostrovů. Nabízí krásné pláže se skalnatými útesy, zhruba polovina území Menorcy je přírodní rezervací a u pláží často potkáte krásné suchozemské želvy. Nejnavštěvovanější pláží na ostrově je Son Bou, která je více než 2 km dlouhá. Zavítejte také do hlavního města Mahón s nádherný přístavem či do Ciutadely s palácy, které patří ke skvostům menorské architektury.

Ubytování

Ubytování na Menorce se pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte přes AirbnbBooking nebo Alpharooms. Využít můžete slevu 725 Kč na AIRBNB či 10% slevu na booking.com.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny. Přímo na letiště pak jezdí Flixbus od 460 Kč.