Zaleťte si během jara do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte italské městečko Bergamo či Milán a nádhernou Valencii. Jarní multi-city letenky přes dvě velkoměsta s odletem z Brna či Ostravy a návratem do Vídně koupíte od 1 377 Kč. V každém z měst strávíte minimálně  1 – 3  dny.

Příkladový termín: 24.3. – 1.4. 2019       cestovní období:  únor, březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics. Vyhledá vám nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek.

Milán/Bergamo: 

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

Valencie

Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar ( Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Ubytování

Ubytování Bergamu vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby ave Valencii se ubytování pohybuje od 850 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.