Zkombinujte nádhernou Barcelonu, moderní velkoměsto a rozmanitý Amsterdam v jednom velkém jarním dobrodružství. Nejdříve poletíte do Barcelony, poté do New Yorku a z New Yorku do Amsterdamu. Veškeré letenky na jarní světový trip z Vídně pořídíte už od 7 946 Kč.

Příkladový termín: 4. – 13.3. 2020  cestovní období: březen, dubenjarní světový trip z Vídně

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si svůj světový trip podle představ

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města a kde si zároveň můžete nastavit kolik dní chcete v každé zastávce zůstat.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

New York

Navštivte Empire State Building, Sochu Svobody a Ellis Island, dále poznejte noční život na Times Square, projděte se na 5 Avenue, navštivte National September 11 Memorial & Museum, Rockfeller Center, Brooklyn Bridge, China Town či Wall Street. Pokud chcete zažít v NY taky trochu klidu, zajděte do Central Parku.

By: JJBers

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.Využít můžete Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí.Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování 

Ubytování vychází v každém z města na 1 noc pro dvě osoby 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč či 10% slevu na booking.com.