Zaleťte si na jaře do Francie! Navštivte Toulouse, poté zavítejte do Nice a nakonec se zastavte v Paříži. Do 3 francouzských měst poletíte z Prahy a vrátíte se do Vídně. Multi-city letenky na jarní trip po Francii pořídíte od 2 567 Kč.

Příkladový termín: 28.3. – 6.4. 2020    cestovní období: březen, dubenjarní trip po Francii

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si jarní trip po Francii podle představ

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná francouzská města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip nejen po Francii!

Toulouse

Toulouse ležící na řece Garonne a je čtvrté největší město Francie. Díky budovám z červeno-růžových cihel je město přezdíváno Ville Rose – Růžové město.  Zajděte na Place du Capitole, projděte se podél zeleného vodního kanálu Canal du Midi či k Bazilice sv. Sernina zapsanou na seznamu UNESCO. Neminete také katedrálu St-Étienne, která kombinuje několik stavebních slohů. Zajít potom také můžete do Cité de l´Espace (Vesmírné město) či do továrny Airbus.

schiegg / Pixabay

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Ubytování

V Toulouse seženete ubytování kolem 1 100 Kč, v Nice kolem 950 Kč a v Paříži pakkolem 1 500 Kč na noc pro 2 osobyUbytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 996 Kč.