Zaleťte si na jarní výlet po Evropě! Vydáte se do 2 evropských metropolí během jednoho týdne a navštívíte Nice a poté Řím. Multi-city letenky z Vídně pořídíte za 1 337 Kč. Vydejte se na jarní Eurotrip!

Příkladový termín: 20.3.– 27.3.2019  cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si jarní trip podle představ

Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda. Blízko Nice můžete zajet doCannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Ubytování

Nice se ubytujete od 950 Kč a v Římě od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc . Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.