Vydejte se na květnový trip 2v1 se zastávkou u moře a zaleťte si tak do 2 evropských destinací najednou. Vydáte se na Maltu a poté do Barcelony. Obě destinace navštívtíte během necelých 15 dní a multi-city letenky z Vídně vás vyjdou na 1 778 Kč.

Příkladový termín: 13. – 29.5. 2019     cestovní období:  květen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si svůj vlastní multi-city trip

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušej vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování

Na Maltě se ubytování pohybuje od 1 400 Kč a za podobnou cenu se ubytujete i v Barceloně. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.