Zaleťte si na květnový trip po Evropě a navštivte 3 destinace na jeden zátah. Navštívíte města jako Amsterdam, Nice a Lisabon. Multi-city letenky z Prahy a zpět do Berlína vás budou stát 2 472 Kč. Vydejte se na 11-denní dobrodružství po Evropě!

Příkladový termín: 17. – 29.5. 2019         cestovní období: květen

VÍCE TERMÍNŮ

Zkuste si vyhledat trip podle svých představ

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše o prázdninách, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či zajděte na exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

LauraRinke / Pixabay

Ubytování

Amsterdamu seženete ubytování od 1 400 kč, v Nice se ubytování pohybuje od  1 200 Kč pro dvě osoby na noc a v Lisabonu se ubytujete od 900 Kč. Hledejte na booking.com  nebo na AIRBNB, kde získáte slevu na první ubytování 725Kč.