Zaleťte si na květnový výlet z Vídně! Navštívíte 2 destinace během jedné cesty a multi-city letenky z Vídně vás vyjdou na 1 462 Kč. První zastávkou bude Barcelona a poté Řím. Na cestě budete týden.

Příkladový termín: 14.– 22.5. 2019  cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ
Vyhledejte si květnový výlet z Vídně či okolí

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Pokud chcete letět z Prahy, letenky Vás vyjdou o 900 Kč dráž. Hledání

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

hsvbooth / Pixabay

Ubytování

V  Barceloně pořídíte ubytování od 1 450 Kč a v Římě se ubytujete od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.