Super tip pro nadšence eurovíkendů. V květnu si můžete zaletět od pátku do neděle do Liverpoolu. Zpáteční letenky Vás z Prahy vyjdou na 1 495 Kč. Zažijte nevšední víkend v anglické metropoli!

Příkladový termín: 19.-21.5.2017  Ryanair nebo Flightics.comliverpool-vikend

V Liverpoolu jsem strávila necelých 10 hodin při přestupu do Amsterdamu – tehdy bylo levnější letět z Londýna přes Liverpool, než přímým spojem do Amsterdamu. Využila jsem této možnosti a z letiště Johna Lennona jsem naskočila na autobus do centra města ( zakoupila jsem si celodenní jízdenku 4,5 GBP, kterou jsem následně při příjezdu na letiště prodala za 3 GBP, takže se vlastně dost vyplatila. Jednosměrnná jízdenka z letiště do centra vyjde na 1,5 GBP.

A co vlastně vidět v Liverpoolu?

Město Liverpool je nejen proslulé místo vzniku legendární kapely Beatles. Najdete zde historické centrum, gigantický přístav a několik muzeí.  Fanoušci fotbalu si také přijdou na své. Město má super atmosféru, doufám že se Vám zalíbí tak jako mně:)

Ubytování

Ubytování v Liverpoolu Vás na 2 noci vyjde na 1990 kč/ os. Ubytování můžete najít na booking.com. Také můžete se můžete podívat nanabídky AIRBNB a získat slevu 530 Kč.