Spojte letní dovolenou na Sardinii s návštěvou italské metropole! Nejdříve si užijete si krásy Sardinie a poté navštívíte Neapol. Letenky 2v1 do Itálie během prázdnin pořídíte z Vídně za 1 184 Kč.

Příkladový termín: 29.7. – 6.8. 2020 cestovní období:  červenec, srpen a srpen/záříLetenky 2v1 do Itálie během prázdnin

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si prázdninové letenky do Itálie

Pokud chcete navštívit Sardinii, ale rádi byste navštívili místo Milána – Benátky či Řím, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celý měsíc. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.

Sardinie

Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebo se vydejte na vyjížďky po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Neapol 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování

Ubytování na Sardinii se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby a v Neapoli se pohybuje od 1 100 Kč na noc. Hledejte na booking.com, nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč.