Zavítejte během podzimu do Itálie! Navštivte Apulii – Bari a poté hlavní město regionu Emilia-Romagna – Bolognu. Do 2 italských destinací poletíte Prahy. Letenky 2v1 po Itálii z Prahy zakoupíte od 2 041 Kč.

Příkladový termín: 31.10. – 13.11.2019  cestovní období: konec září, říjen a listopad letenky 2v1 po Itálii z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si podzimní letenky po Itálii z Prahy a okolí

Pokud byste preferovali jiné destinace v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Bari

Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Ubytování

V  Bari seženete ubytování kolem 1 400 Kč a v Bologni se ubytování pohybuje od 1 700 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.