Vydejte se během června na trip po Evropě a navštivte tak Amsterdam a Milán během jednoho týdne. Multi-city letenky 2v1 z Prahy během června se zastávkou v Miláně a Amsterdamu vás budou dohromady stát 1 647 Kč.

Příkladový termín:  19. – 25.6. 2020 cestovní období: červenec a srpenLetenky 2v1 z Prahy během června

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si multi-city letenky z Prahy a okolí

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.

Co navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Co navštívit v Miláně

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 

V hostelu se ubytujete ve všech velkoměstech od 300 Kč na noc. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pak v centru Amsterdamu vychází na 1 600 Kč  a v Miláně seženete ubytování za 1 300 Kč a pro 2 osoby/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč.