Navštivte 2 evropské metropole na jeden zátah během září! Nejdříve poletíte do Amsterdamu a poté do Edinburghu či poletíte v opačném pořadí. Letenky 2v1 z Prahy na poslední chvíli zakoupíte za 2 198 Kč.

Příkladový termín: 6.– 14.9. 2020 cestovní období: záříLetenky 2v1 z Prahy na poslední chvíli

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letenky 2v1 z Prahy na poslední chvíli

Kominacím se meze nekladou. Místo Londýna můžete zaletět za podobnou cenu také do Londýna či Liverpoolu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.Využít můžete Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

 

By: Moyan Brenn

Ubytování 

Ubytování poblíž centra Amsterdamu vychází na 1 300 Kč  pro dvě osoby na noc a v Edinburghu se ubytujete od 1 400 Kč. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč.