Vydejte se na letní trip z Prahy a zaleťte si do 2 evropských měst najednou! Navštívíte Amsterdam a poté se vydáte do Basileje či poletíte v opačném pořadí. Multi-city letenky 2v1 z Prahy na prázdniny vás budou stát 1 794 Kč a v každém městě strávíte 1  – 5 dní.  

Příkladový termín: 11. – 20.7. 2020  cestovní období: červenec, srpenLetenky 2v1 z Prahy na prázdniny

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky 2v1 z Prahy na prázdniny

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Ubytování

Ubytování  v centru Amsterdamu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč, v Basileji se pak ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování můžete najít na booking.com nebo se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 997 Kč.