Navštivte 2 velkoměsta během jednoho tripu. Navštívíte Athény a Řím. Multi-city letenky 2v1 z Vídně během jara koupíte od 1 424 Kč. Vydejte se s přáteli na jarní výlet 2v1!

Příkladový termín: 3. – 11.3.2020        cestovní období: březen, dubenLetenky 2v1 z Vídně během jara

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky 2v1 z Vídně během jara

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu a dobu pobytu v každém městě (např. 2 – 3 dny). Vyhledávač Vám sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

Athény 

V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireus se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Ubytování

V Athénách se ubytujete od 1 200 Kč, v Sofii se ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc a v Římě Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Více na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 997 Kč.