Zaleťte si na trip se zastávkou na Azurovém pobřeží a v nádherné Barceloně! Multi-city letenky 2v1 z Vídně během září či října seženete od 1 677 Kč. První zastávkou bude Nice a poté BarcelonaNa cestě budete přesně 9 dní. V každé destinaci ale můžete zůstat kolik dní chcete.

Příkladový termín: 15.– 24.9. 2019 cestovní období: září a říjenLetenky 2v1 z Vídně během září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si levné multi-city letenky 2v1 z Vídně během září či na kdykoliv

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet i do vzdálenější Marseille či Avignonu.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Ubytování

Nice pořídíte ubytování od 1 050 Kč a v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.