Vydejte se do Itálie během jara! Navštívíte Bari – hlavní město Apulie. Levné letenky do Apulie na konci prázdnin seženete z Vídně za 567 Kč. Z Prahy pak za 1 274 Kč.

Příkladový termín: 30. – 6.9. 2020  cestovní období: srpen, záříLetenky do Apulie na konci prázdnin

VÍCE TERMÍNŮ

Odlety z Prahy

Bari

Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 

Ubytování

V  Bari seženete ubytování kolem 1 400 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč na první ubytování.

Apulie a koronavirus

Podle MZV Apulie zavedla povinnost registrace turistů na stránkách regionu (povinnost neplatí pro přepravce zboží, pro cestující z pracovních, zdravotních nebo jiných nezbytných urgentních důvodů). Za nedodržení hrozí pokuty. Registraci je nutné vyplnit na https://limesurvey.istsvc.regione.puglia.it/index.php/119341?lang=it

Po dobu 30 dnů si mají turisté uchovat seznam navštívených míst. Apulie proto velice doporučuje stažení celonárodní aplikace Immuni, která toto registruje automaticky:https://www.immuni.italia.it/download.html