Vydejte se do Itálie na konci léta! Navštívíte Bari – hlavní město Apulie. Letenky do Bari na konci léta z Prahy pořídíte za 944 Kč. Zaleťte si na prodloužený víkend či na týden, půjčte si auto a vydejte se do okolí!

Příkladový termín: 9. – 12.10. 2020  cestovní období: říjenLetenky do Bari na konci léta z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Bari

Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 

Ubytování

V  Bari seženete ubytování kolem 1 400 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč na první ubytování.

Apulie a koronavirus

Podle MZV Apulie zavedla povinnost registrace turistů na stránkách regionu (povinnost neplatí pro přepravce zboží, pro cestující z pracovních, zdravotních nebo jiných nezbytných urgentních důvodů). Za nedodržení hrozí pokuty. Registraci je nutné vyplnit na https://limesurvey.istsvc.regione.puglia.it/index.php/119341?lang=it

Po dobu 30 dnů si mají turisté uchovat seznam navštívených míst. Apulie proto velice doporučuje stažení celonárodní aplikace Immuni, která toto registruje automaticky:https://www.immuni.italia.it/download.html