Zaleťte si do italské Bologni! Zpáteční letenky do Bologni během prázdnin pořídíte z Vídně za 903 Kč. Za tuto cenu můžete letět i na prodloužený víkend. Vydejte se do italské metropole na pár dní či během letního víkendu!

Příkladový termín: 20. – 22.7.2019  cestovní období: červenec, srpenLetenky do Bologni během prázdnin

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letní letenky na prodloužený víkend

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější letenky přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Ubytování

V Bologni se ubytování pohybuje od 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com