Zaleťte si na pár dní do severské metropole! Levné letenky do Osla na poslední chvíli pořídíte z Vídně od 479 Kč. Přiletíte na letiště Oslo – Torp, které je vzdáleno hodinu a půl od Osla, počítejte tak s vyšší cenou za samotnou dopravu do centra.

Příkladový termín: 17. – 20.1. 2020   cestovní období: leden, únorLetenky do Osla na poslední chvíli

VÍCE TERMÍNŮ

Oslo

Hlavní město Norska se řadí mezi nejdražší metropole Evropy. Nabízí nespočetné množství muzeí, kaváren a také spoustu nedoceněných památek. Nezapomeňte navštívit dominantu Osla – hrad a pevnost Akershus, který byl postaven ve 13. století na obranu města a také Operu, ze které je nádherný výhled na moře.

Z Oslo Torp do centra Osla

Jak už to bývá, cena letenky bývá mnohdy levnější než samotná doprava do centra. Využít můžete vlak, který Vás za hodinu a půl dopraví do Oslo Central Station – jednosměrná jízdenka stojí 630 Kč nebo můžete jet do centra autobusem za podobnou cenu. Využít můžete mezinárodní studentské ID se slevou 25 % na jízdné.

Ubytování

Ubytování v Oslu se ceny pohybují kolem 1 800 Kč. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.