Vydejte se během podzimu a zimy do hlavního města Francie! Zpáteční letenky do Paříže z Prahy zakoupíte za 1 800 Kč na letiště Charles de Gaulle. Cestu do romantické Paříže si můžete naplánovat i během prodlouženého víkendu – od pátka do pondělí.

Příkladový termín: 22. – 25.11. 2019 cestovní období: listopad a prosinecletenky do Paříže z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

VÍKENDY

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Cesta z letiště Charlese de Gaulle do centra Paříže

Z letiště Charlese de Gaulle do centra Paříže se dostanete autobusem či příměstským vlakem RER. Autobusem se do centra dostanete č. 350 a 351 na konečnou Gare de l’Est. Cesta trvá přibližně 50 minut a jízdenka stojí 6 eur. Využít můžete také vlak RER, tato linka je rychlejší a spojuje letiště se středem města. Jízdenka stojí 10,30 eur a jízda trvá 40 min.

Ubytování

Ubytování poblíž centra Paříže seženete za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby.Využijte slevu 725 Kč na AIRBNB či 10% slevu na booking.com.

Zavazadla

V ceně máte jedno větší příruční zavazadlo: 55 x 40 x 20 cm a jedno menší příruční zavazadlo o rozměrech 35 x 20 x 20 cm.