Zaleťte si do katalánské Barcelony během podzimu. Zpáteční letenky do podzimní Barcelony z Vídně pořídíte od 1 217 Kč. Do Barcelony se můžete vydat i během prodlouženého víkendu. Vydejte se do nádherné Barcelony během podzimu!

Příkladový termín: 13. – 17.11. 2019 cestovní období: říjen, listopad, prosinecLetenky do podzimní Barcelony z Vídně

VÍCE TERMÍNŮ

VÍKENDY

Vyhledejte si letenky do Barcelony či jiné evropské metropole

Pokud byste si chtěli zaletět do jiné evropské destinace, vyhledejte si nejlevnější letenky přes vyhledávač Flightics.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování 

Ubytování v Barceloně vyjde na 1 400 Kč na noc pro 2 os./noc. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (730 Kč) či využijte 10% slevu na booking.com.

Zavazadla

Pokud si vyberete termíny s Vueling a Eurowings, budete mít v ceně větší zavazadlo 55 x 40 x 20 cm. Pokud poletíte s leteckou společností Laudamotion či Ryanair, v  ceně budete mít pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 20 cm), počítejte navíc s cenou kolem 280 Kč/ let za priority pass u Ryanairu a Laudamotion.