Nádherná příroda, milí lidé, krásné pláže a příznivé teploty. Levné letenky na Maltu z Norimberka v zimě seženete od 602 Kč. Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní. Vydejte se na Maltu během zimy!

Příkladový termín : 27. – 31.1. 2020  cestovní období: leden

VÍCE TERMÍNŮ

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo, kde je levněji. Cesta trajektem zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

Ubytování

Ubytování na Maltě je překvapivě celkem levné, můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Ceny se pohybují od 700 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 996 Kč na první ubytování.