Vydejte se na eurovíkend do Paříže! Zpáteční letenky na prodloužený víkend v Paříži z Prahy pořídíte na podzim za 2 134 Kč. Dostupné termíny vycházejí s odletem z Prahy v pátek či v sobotu večer s návratem v pondělí večer. Přiletíte na Paříž ORLY, odkud se dostanete levně a pohodlně centra města.

Příkladový termín: 9. – 12.11.2018  cestovní období: říjen a listopad

VÍCE TERMÍNŮ

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Cesta z letiště Orly do centra Paříže

Z letiště Orly do centra Paříže se dostanete autobusem či Orlyvalem. Autobusem se do centra dostanete č. 183 a 285, které vás zavezou ke stanici metra Porte de Choisy. Cesta trvá přibližně 40 minut a jízdenka stojí 3,40 eur. Využít můžete také Orlyval, tato linka je rychlejší a spojuje letiště Orly se stanicí Antony na lince RER B a stojí 7,40 eur.

Ubytování

Ubytování poblíž centra Paříže seženete za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.