Vydejte se do 2 velkoměst a zároveň na Kanárské ostrovy! Navštívíte Barcelonu, poté objevíte krásy Kanárského ostrova Gran Canaria a nakonec se podíváte do Milána. Multi-city letenky na trip 3v1 z Prahy koupíte za 3 027 Kč. 

Příkladový termín: 30.11. – 10.12. 2019  cestovní obodobí: listopad a prosinecLetenky na trip 3v1 z Prahy:

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si multi-city letenky na trip 3v1 z Prahy či z okolí

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiné destinace za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Gran Canaria

Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů sopečného původu, který je převážně hornatý. Můžete buď relaxovat si půjčit auto a objet krásy ostrovy např. přístav Puerto de Mogan, písešné duny Maspalomas nebo zavítat na nejvyšší horu Pico de la Nieves.  

Milán

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

Ubytování 

Barceloně a na ostrově Gran Canaria se ubytujete od 1 400 Kč a v Miláně/Bergamu se ubytování pohybuje od 1 000 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB. Pokud ještě nemáte účet na Airbnb, zaregistrujte se a získejte 997 Kč na první ubytování.