Zaleťte si na trip 3v1 ! Navštívíte 3 destinace – první zastávkou bude Malta, poté Barcelona a následně navštívíte Nice či poletíte v opačném pořadí. Multi-city letenky na trip 3v1 z Vídně Vás vyjdou na 1 717 Kč. 

Příkladový termín: 14.– 27.4. 2020   cestovní období: duben, květenLetenky na trip 3v1

Odlety na jaře

Odlety v létě

Vyhledejte si levné letenky na trip 3v1 z Vídně či okolí

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše v létě, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes náš vyhledávač eurotripů Flightics.

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny . Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet doCannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Ubytování

Na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování, v Barceloně pak od 1 400 Kč, v Nice od 950 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč na první ubytování.