Zaleťte si během září či října na parádní trip z Prahy. Během 14 dní navštívíte 4 evropské destinace. Zaletíte si do KodaněEdinburghuBruselu a Rigy. Letenky na trip 4v1 z Prahy pořídíte pouze za 3 094 Kč.

Příkladový termín: 12.9. – 26.9. 2019Letenky na trip 4v1 z Prahy

1. Zastávka (Kodaň)
Kodaň

Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

2. Zastávka (Edinburgh)
Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

3. Zastávka (Brusel)
Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

4. Zastávka (Riga)
Riga

Hlavní město Lotyšska, které je se svými 700 tisíci obyvateli největším městem v Pobaltí. Projděte si historické centrum Rigy, které je zapsáno je na seznam světového dědictví UNESCO. Nenechte si ujít hlavní dominantu města  – kostel sv. PetraDům Černohlavcůa také Centrální trh nejen s čerstvými surovinami.