Navštivte 4 evropské destinace na jeden zátah z Prahy! Navštívíte Amsterdam, Mallorcu, Ženevu a Benátky. Veškeré letenky na letní dobrodružství 4v1 z Prahy vás vyjdou na 3 250 Kč. V každé destinaci strávíte 1 – 5 dní.

Příkladový termín: 13.6. – 22.6. 2020 cestovní období: červen, konec srpna/září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letenky na letní dobrodružství 4v1 z Prahy

Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Flightics, kde si navolíte jednotlivá města a flexibilní odlet, třeba na celé léto. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek na trip po Evropě  s optimální délkou pobytu v každém městě.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Palma de Mallorca

Malebné horské vesničky, dobré víno a jídlo a navíc příjemných 26 stupňů Celsia lakají na aktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.

Ženeva

Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera. Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování

V centru Amsterdamu vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč, na Mallorcena 1 100 Kč na noc. Ubytování v Ženevě pořídíte za 1 800 Kč pro 2 os./ noc, v Benátkách pak od 1 400 Kč. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo nabídky od  AIRBNB se slevou 996 Kč.

Zavazadla

Dávejte přednost kombinacím s Easyjet, v této kombinaci budete mít zavazadlo 56 x 45 x 25 cm zdarma. Vyhněte se naopak kombinacím s Ryanairem, kde si za tento rozměr musíte připlatit 320 Kč/let.