Vyražte s kamarády na začátku léta na trip po 3 evropských městech. Podíváte se do Benátek, do Paříže a do Neapole. Multi-city letenky Vás vyjdou na 2 516 Kč. Čím víc Vás poletí, tím levnější letenky budete mít. Za 9 dní navštívíte 3 velkoměsta. Vydejte se na letní eurotrip!

Příkladový termín: 26.5. – 5.6.2019   cestovní období: duben, květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letní trip po evropských městech

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Paříž 

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Neapol

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování

Benátkách vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 200 Kč, v Paříži vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby na 1 600 Kč a v Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč. Vyhledejte si ubytování na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč.