Spojte dovolenou na Sardinii s návštěvou italské metropole za super cenu! Nejdříve navštívíte Milán a poté si užijete si krásy Sardinie. Letní letenky 2v1 z Vídně a zpět do Prahy vás vyjdou na 2 324 Kč. Vydejte se na parádní letní trip!

Příkladový termín: 20.8. – 1.9.2019 cestovní období:  srpen, záříLetní letenky 2v1

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letní letenky 2v1 za parádní cenu

Pokud chcete navštívit Sardinii, ale rádi byste navštívili místo Milána – Benátky či Řím, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celý měsíc. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Sardinie

Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebo se vydejte na vyjížďky po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Ubytování

Ubytování na Sardinii se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby a v Miláně se pohybuje od 1 300 Kč na noc. Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.