Vydejte se během letních měsíců na parádní výlet do 2 velkoměst Evropy najednou. Navštívíte Amsterdam a Benátky během jednoho výletu z Prahy a letní multi-city letenky vás vyjdou na 1 888 Kč.

Příkladový termín: 22. – 30.6. 2019     cestovní období: červen, červenec a srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letní multi-city kombinace

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. Pokud se chcete před cestou dozvědět o Benátkách více, podívejte se na Průvodce po Benátkách od Lucie.

Ubytování

Amsterdamu se ubytujete od 1 600 Kč, v Benátkách pak od 1 300 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.