Spojte návštěvu Barcelony s několikadenní zastávkou v Miláně. Letní multi-city letenky z Prahy s návratem zpět do Prahy pořídíte za 1 920 Kč. Vydejte se na letní trip do 2 velkoměst v Evropě! V každém městě můžete strávit 1 – 5 dní, záleží na Vás.

Příkladový termín: 4.6. – 11.6. 2019  cestovní období:  květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si nejen letní multi-city letenky

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbené destinace a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

 V Barceloně se ubytování pohybuje od 1 500 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo  můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.