Vydejte se na letní výlet z Prahy a zaleťte si do 2 evropských měst najednou třeba i během letních prázdnin! Navštívíte Edinburgh a poté Amsterdam či poletíte v opačném pořadí. Letní multi-city letenky z Prahy vás budou stát 2 300 Kč a v každém městě strávíte 2  – 4 dny.

Příkladový termín: 12. – 18.7. 2019  cestovní období: červen, červenec a srpen 2019

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letní výlet z Prahy

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Edinburghu vychází ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč, v Amsterdamu se pak ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování v hostelu vyjde v každém města na 400 – 600 Kč/noc. Ubytování můžete hledat na booking.com nebo se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 725 Kč.