Navštivte 3 evropské destinace během léta a vydejte se s přáteli na nezapomenutelný trip po Evropě a to třeba i o prázdninách! Navštívíte Benátky, Basilej a Amsterdam během jednoho týdne. Letenky na letní multi-city trip z Prahy vyjdou na 2 260 Kč.

Příkladový termín: 5.6 – 12.6. 2019      cestovní období: červen, červenec, srpen – září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letní multi-city trip z Prahy či okolí

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Benátky 

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. Pokud se chcete před cestou dozvědět o Benátkách více, podívejte se na Průvodce po Benátkách od Lucie.

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Ubytování

V průměru se se ubytování  ve všech městech pohybuje kolem 1 300 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.