Vydejte se během léta do hlavního města regionu Emilia-Romagna – do Bologni. Zpáteční letenky na letní “prodloužený víkend”  v Bologni seženete z Prahy od 1 377 Kč. Letenky na prodloužený víkend seženete (od čtvrtka odpoledne do neděle či od soboty do úterý). Vydejte se do italské metropole na pár dní!

Příkladový termín: 6. – 9.6.2019  cestovní období: květen a červenVÍCE TERMÍNŮ

Další variantou můžou být letenky z Vídně od pátku do pondělí od 1 062 Kč. Hledání

Vyhledejte si levné letenky do Itálie

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Ubytování

V Bologni se ubytování pohybuje od 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.

Zavazadla

Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 190 Kč za priority pass u Ryanairu. Od 1.11. se mění podmínky a v ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm.