Využijte zajímavé nabídky a navštivte na konci léta 2 španělské destinace v jednom tripu. Během jedné cesty navštívíte Mallorku a poté Barcelonu. Multi-city letenky na letní španělský trip 2v1 z Prahy pořídíte od 2 332 Kč!

Příkladový termín: 1.9. – 12.9. 2020  cestovní období: srpen, záříLetní španělský trip 2v1 z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city letenky 

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si multi-city letenky podle svých představ přes vyhledávač Flightics.

1. Zastávka (Mallorca)

Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

2. Zastávka (Barcelona)

Španělské město Barcelona, hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay