Zaleťte si na letní trip po Evropě se zastávkou u moře! Navštívíte 3 destinace během jedné cesty a multi-city letenky z Vídně vás vyjdou na 1 833 Kč. První zastávkou bude Bologna, poté Malta a následně navštívíte Řím. Dobu pobytu v každé destinaci si  můžete nastavit podle sebe – na cestě tak strávíte X dní.

Příkladový termín: 19.– 31.5. 2019   cestovní období: duben, květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si svůj prázdninový trip za super cenu

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny . Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

martieda / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Bologni pořídíte od 1 650 Kč, na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a Římě se pak ubytování pohybuje od 1 300 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či 10% slevu na booking.com.