Zaleťte si na konci léta do Itálie! Navštivíte Apulii – Bari a poté se podíváte do Milána či poletíte v opačném pořadí. Multi-city letenky na letní trip po Itálii 2v1 z Prahy koupíte od 1 326 Kč. Délku pobytu si můžete v každé destinaci nastavit podle představ.

Příkladový termín: 25.8. – 4.9. 2020   cestovní období: srpen, září

Letní trip po Itálii 2v1 z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si Letní trip po Itálii 2v1 z Prahy či okolí

Pokud byste preferovali jiné destinace v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Bari

Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 

Milán

Milán je druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. V Miláně nepřehlédnete největší gotickou stavbu Itálie – okouzlující Duomo di Milano, nádhernou nákupní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II, operní dům Teatro La Scala a a v neposlední řadě milánskou pevnost – Castello Sforzesco.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

Bari seženete ubytování kolem 1 200 Kč a v Miláně se ubytování pohybuje od 1 300 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.