Vyražte s kamarády během jara na trip po 2 italských městech. Podíváte se do Neapole a následně do Benátek. Levné jarní multi-city letenky z Prahy Vás vyjdou na 1 505 Kč. Čím víc Vás poletí, tím budou letenky levnější.

Příkladový termín: 1. – 6.3.2019          cestovní období: březen, duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné jarní multi-city letenky

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics. Vyhledá vám nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek přes vaše oblíbená města.

 NEAPOL 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

BENÁTKY

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování

Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč a v centru Benátek vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1200 Kč. Využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.